Ana Sayfa      İletişim
İl İl Enerji Verimliliği Projesi Eskişehir Etkinliği
 

İl İl Enerji Verimliliği Projesi

Eskişehir Etkinliği

İl İl Enerji Verimliliği Projesi Eskişehir Etkinliği 2 Mayıs 2014, Cuma günü Eskişehir Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilmiştir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Doç.Dr.H.Murat MERCAN açılış konuşması yapmış, sırasıyla Yenilenebilir Enerji Genel Müdürü Sayın Yusuf YAZAR, Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Savaş M. ÖZAYDEMİR, Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin GÜLER, Eskişehir Vali Yardımcısı Dr.Ömer Faruk GÜNAY ve son olarak Eskişehir Valisi Sayın Güngör Azim TUNA da konuşma yapmışlardır.

Toplantımızın ikinci bölümünde ise Sayın Prof.Dr.Sermin ONAYGİL (İTÜ) moderatörlüğünde bir panel gerçekleştirilmiştir.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji İşleri Genel Müdürlüğü Enerji Politikaları ve Stratejileri Daire Başkanı Sayın Dr. Öztürk SELVİTOP, “Türkiye’nin Enerji Görünümü”, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi ve DEK-TMK Üyesi Sayın Prof.Dr.Haydar ARAS, “Enerji Verimliliğinde Temel Kavramlar ve Enerji Verimliliğinin Önemi”, Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü’nden Sayın Bora OMURTAY “Enerji Verimliliği Mevzuatı ve Hedefler, Enerji Verimliliği Destekleri”, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Sayın Uygur KINAY “Binalarda Enerji Verimliliği Mevzuatı” ve VEN ESCO A.Ş.’den Sayın Arif KÜNAR ise “Enerji Verimliliği Önlemleri ve Uygulama Örnekleri” konularında sunum yapmışlardır. 

Etkinlik sonrasında konuşma ve sunum yapanlara teşekkür belgesi takdim edilmiştir.

 
 

Dünya Saatleri

22/10/2017
00:10
 
  DEK'e Üye Ülkeler
Dünya Haritası
 
 
 
 
Disclaimer © Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesl 2010